ГПУ: проти судді Вовка немає кримінальних справ

  Проти судді Сергія Вовка немає кримінальних справ - заявляє Генпрокуратура. Колегія Верховного Суду торік у лютому закрила справи щодо порушення Вовком присяги. У зв`язку із рішенням Верховного Суду закрила провадження щодо Вовка і Вища рада юстиції у березні цього року.

  Захист Юрія Луценка під час сьогоднішнього засідання у Печерському райсуді повторно клопотав про відвід судді Вовка через начебто його заангажованість. Саме за Луценка на чолі МВС розслідувалися справи проти судді - заявляв захист. Вовк клопотання про відвід себе - відхилив, як і більшість інших - про допуск на процес нардепа Генадія Москаля в якості захисника, про призначення суду присяжних та зміни запобіжного заходу за станом здоров`я. Єдине задоволене клопотання - відкласти засідання до 5-го липня.

  Юрій Луценко: "Пан Вовк, судячи Луценка, Діденка, Іващенка, інших політичних опонентів нинішньої влади, щохвилини пам`ятає - або він виконує вказівку Януковича, Пшонки, або сам сідає в тюрму. Кому це ще не зрозуміло?? Суддя, який судить екс-міністра внутрішніх справ, сам знаходиться під кримінальною відповідальністю".   

  Дмитро Лобань, прокурор: "Постанова та датована ще 2009-им роком. І для того, щоб сказати, що суддя, він там під криміналом, для цього треба знайти повний пакет документів. Що з цією постановою? Я не вірю просто, що за 2 роки постанова про порушення кримінальної справи може просто лежати". 

  Попередній матеріал
  "Фестиваль туристичної журналістики" стартує на Київщині
  Наступний матеріал
  У Польщі масові протести за покращення соціальних стандартів
  Теги: