5.ua

ГПУ попросить у парламенту дозволу на арешт Царьова

  Генеральна прокуратура звертатиметься до Верховної Ради щодо дозволу на притягнення депутата й кандидата в президенти Олега Царьова до кримінальної відповідальності.

  У цьому громадських активістів запевнив заступник генпрокурора Олексій Баганець, повідомляє представник "Правого сектору" Ярослав Бабич. За його інформацією, представники цієї політсили та автомайданівці вимагали у ГПУ не зволікати з арештом Царьова, як сепаратиста.

  Баганець повідомив: відомство проведе експертизу сепаратистських закликів одіозного політика, на підставі чого планується уже сьогодні підготувати подання від імені генерального прокурора України на ім’я Верховної Ради України щодо позбавлення депутатської недоторканості народного депутата Царьова і притягнення його до кримінальної відповідальності.

  У прес-службі Генпрокуратури 5-му каналу підтвердили готовність звертатися із відповідним поданням про позбавлення недоторканності Олега Царьова та порушення проти нього кримінальної справи - щойно зберуть необхідні для цього докази.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти намагались вивезти до Росії підписні листи з вимогою референдуму
  Наступний матеріал
  СБУ: для введення російських військ диверсанти планували вбити 100-200 осіб
  Теги:
  Loading...