ГПУ має намір позбавити Жванію українського громадянства

  Генпрокуратура хоче позбавити народного депутата Давида Жванію українського громадянства. Олександр Медведько звернувся з відповідним зверненням до Святошинського суду столиці.

  Дата засідання у цій справі поки що не призначена, але у ГПУ обіцяють, що воно буде відкритим. У прокуратурі стверджують - отримуючи громадянство Жванія зазначив, що з 91 року живе в Україні безперервно. Але за першою посвідкою на право проживання він звернувся лише 97-го, і у заяві зазначив, що приїздить в Україну періодично. Всі ці документи для отримання українського паспорта депутат подав ще 9 років тому, але порушення Генпрокуратура виявила лише тепер. Та й то, не сама, а після відповідного повідомлення заступника глави Секретаріату Президента Ігора Пукшина. Його шефа Віктора Балогу у політичному замовлені вже звинуватив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, до політичної сили якого і належить Давид Жванія.

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: "Сьгодні на фракції Наша Україна - Народна Самооборона в Верховній Раді Україні я звернувся до колег і вони одноголосно підтримали звернення до Президента з вимогою відкликати лист пана Пукшина, який став надуманою основою для політично-мотивовоного звернення Генпрокуратури".

  Попередній матеріал
  Прокуратура вважає, що Калашников не нападав на журналістів
  Наступний матеріал
  Сьогодні о 21.00 дивіться програму "Час інтерв`ю" з Юлією Тимошенко
  Теги:
  Loading...