ГПУ допитує дедалі більше екс-урядовців Кабміну Тимошенко [репортаж]

  Все більше очільників помаранчевої влади з`являються на допитах у прокуратурі. Сьогодні ГПУ затримала колишнього міністра транспорту Віктора Бондаря.

  Сьогодні на допит навіть частіше ніж колись на засідання Уряду. Цього тижня поріг слідчого управління Генеральної прокуратури вона переступить тричі. І кожна наступна зустріч із правохоронцями приноситиме, взятій на підписку про невиїзд екс-прем`єрці, неприємні новини. 

  Головну ж новину дня у своїй справі Юлії Тимошенко доведеться дізнатися від самого Генерального прокурора, щоправда заочно. Виявиться, що сума нецільового використання коштів отриманих в рамках Кіотського протоколу, яку інкримінують найпопулярнішій в країні жінці складає вже не 200, а 380 мільйонів євро. Той таки Віктор Пшонка повідомить і про чергові втрати помаранчевої команди. Колишню голову Держказначейства Тетяну Слюз оголошено у розшук, колишнього першого заступника міністра транспорту Віктора Бондаря допитано і затримано.

  Деталями затримання Бондаря, котрий на момент прес-конференції не знав про обраний для нього запобіжний засіб, ближче до вечора поділиться прес-служба Генпрокуратури, заявивши, що чиновника звинувачують в умисному знищенні чужого майна, що заподіяло шкоду в особливо великих розмірах. Не більше подробиць правоохоронці надають і щодо подальшої долі напередодні затриманого Євгена Корнійчука. 

  Причини переслідування лідера однієї із партій, що утворили її іменний блок, натомість називає сама леді Ю – юридичний супровід у справі повернення блакитного палива.

  Регулярно слідче управління нині відвідує і екс-чільник МВС. Юрій Луценко вже знайомиться із матеріалами власної двадцяти чотири томної справи.

  Валентин Трохимчук, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Табачник відповів Путіну про роль України в Другій світовій
  Наступний матеріал
  У ЄС не бачуть сенсу в розвитку відносин з Лукашенком
  Теги: