5 канал

Гопко: У разі перемоги Трамп не зможе різко змінити політику США щодо України

Стратегічну лінію американської політики щодо Росії новий президент США не зможе різко змінити

Таку думку в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" висловила голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко.

"Наше Посольство у США, діаспора і багато аналітичних центрів зараз намагаються працювати з командами двох кандидатів (у президенти США – 5.ua) для того, щоб Україна була присутня і в їхніх передвиборчих обіцянках. Хоч як би це не було складно з Трампом, але все одно є якась стратегічна лінія американської політики щодо Росії. І Трамп, навіть у разі перемоги, радикально різко не може її змінити", – заявила народний депутат.

"Маємо розуміти, що будуть вибори і в Конгрес. Так само розуміємо, що американська демократична система влади настільки збудована, що там є ваги і противаги. Там не може бути узурпації влади президентом, де він прийматиме рішення, не маючи підтримки законодавства", – додала Гопко.

Нагадаємо, громадський діяч, учасник ініціативної групи "Першого грудня" Богдан Гаврилишин заявив, якщо Трамп стане президентом – не буде так по-дурному діяти, як зараз.

Попередній матеріал
У Китаї протестували "автобус майбутнього"
Наступний матеріал
Фігуранту справи Онищенка збільшили заставу до 250 млн грн
Теги:
Loading...

Обама: Трамп не достатньо кваліфікований, щоб стати президентом

Гаврилишин: Якщо Трамп стане президентом – не буде так по-дурному діяти, як зараз