Курт Волкер
Курт Волкер прес-служба Міноборони

Що хотів показати Волкер світові, прибувши з візитом на Донбас – Гонгадзе

Відвідати Донбас було принциповою позицією Волкера під час візиту в Україну

Про таке заявила в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" керівник Української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе.

"Як він пояснив своє завдання. Він сказав, що знову хоче пролити світло на те, що відбувається на сході, що там йде "гаряча війна", що ЗМІ та політики все менше говорять про цю війну. І для нього було важливо, знову ж таки, поїхати на Донбас і показати це світові. Насправді й минулого разу, коли він приїздив в Україну, йому не вдалося потрапити на Донбас, тому цього разу для нього це було дуже принципово. Він також сказав, що хотів зустрітися з гуманітарними організаціями, з тими, хто потерпів. Йому це теж вдалося. ОБСЄ дало ґрунтовіні пояснення, сказали, ще не мають доступу до кордону. Це Волкеру теж було важливо почути… Ну і було важливо поспілкуватися з українськими військовими на різних рівнях, щоб зрозуміти потреби українського війська".

Гонгадзе також прокоментувала скандал в українських ЗМІ про те, що Волкер нібито сказав, що Україна не зможе повернути окуповані території.: "Я не певна, чи знає він, як українські ЗМІ інтерпретували його слова… Я чула, що він каже – і він не мав на увазі це, а зовсім інше. Він мав на увазі, що важка ситуація і що тяжко діяти в цьому напрямку. Він не мав на увазі, що Україна не зможе повернути (окуповані території – Ред.). Цього він точно не мав на увазі".

Попередній матеріал
Коли і ким замінять куратора так званих "Д/ЛНР" Суркова – аналітик
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": засновниця Made in Ukraine, журналіст Юлія Савостіна в ефірі "5 каналу" – відео
Loading...

Є що приховувати: Волкер зауважив, як Росія себе викриває на Донбасі

$125 млн допомоги: прес-конференція Курта Волкера у Слов'янську – відео

Існують передумови, що Росія поступиться і вийде з Донбасу – Уколов

У передвиборчий період РФ загострюватиме ситуацію на Донбасі – Згурець

Коли і ким замінять куратора так званих "Д/ЛНР" Суркова – аналітик

"РФ буде тихо платити, бо це дешевше": Бабін прокоментував рішення Гааги щодо Криму