5.ua

Голова ЦВК повідомив про дату попередніх результатів виборів

  Попередні результати голосування на позачергових парламентських виборах можна очікувати 29-30 жовтня Про це в інтерв´ю "5 каналу" у підсумковій програмі 9 жовтня, заявив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.


  "Якщо говорити про попередні відомості та результати підрахунку голосів на виборчих дільницях, то я думаю, що їх слід очікувати десь у середу-четвер після дня голосування", - заявив він.

  Такий термін глава ЦВК пояснив тим, що "одночасно будуть рахувати бюлетені за пропорційним компонентом - за партійними списками, і за підсумками голосування в кожному окремо взятому одномандатному окрузі".

  "Потім ці дані будуть вводитися в систему "Вибори" на рівні окружних комісій. Я думаю, що традиційно - середа-четвер, коли можна очікувати на остаточних попередніх результатів підрахунку голосів на виборчих дільницях", - сказав Охендовський.

  Також він нагадав, що офіційні результати ЦВК повинна встановити не пізніше ніж на 15 день з дня голосування.

  "Ми завжди намагаємося зробити хоча б на день раніше - у передостанній день. Я думаю, що встановлені законом терміни і в цьому випадку будуть витримані ЦВК, і не пізніше ніж через 15 днів після дня голосування ми зможемо назвати прізвища всіх новообраних народних депутатів України", - резюмував глава ЦВК.
  Попередній матеріал
  Сьогодні у Мінську проходить саміт країн СНД
  Наступний матеріал
  Кім Чен Ин не вийшов на публіку в честь національного свята в КНДР
  Теги:
  Loading...