Голосування 7 грудня - під загрозою,- Ставнійчук

  Вибори 7-го грудня - під загрозою, якщо до кінця тижня не розпочнеться виборчий процес. Про це заявила заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук. За її словами, останні події у судах - це спроба затягти процес і відкласти голосування.

  Нагадаємо, сьогодні Київський апеляційний суд - знову переніс розгляд справи за позовом Апарату Президента. Цього разу - на 21 жовтня. Представники глави держави - оскаржують ухвалу Окружного адмінсуду, яка призипинила дію указу Президента про розпуск парламенту. Сьогодні судді підтримали клопотання представників Блоку Тимошенко. Бютівці наполягали на перерві, бо у Київському апеляційному суді - досі немає оригіналу рішення суду першої інстанції. Тим більше, на саму ухвалу вже надійшло більше сотні апеляцій, а щоби з ними ознайомитися - потрібен час.

  Марина Ставнійчук, Представник Президента в Конституційному Суді: "БЮТ звертається до суду, суд задовольняє позов і БЮТподає ще 100 апеляційних скарг на задоволення свого позову.Це затягування судового процесу і знущання над правосуддям".

  Валерій Писаренко, народний депутат, БЮТ: "Для того, щзоб забезпечити права ста осіб, суд повинене працювати днями і ночами. Днів, наданих судом, недостатньо. Я переконаний, що справа ще не раз буде переноситись".

  Попередній матеріал
  Кучма: Надо закрыть Ющенко с Тимошенко в комнате, пока дым не пойдет!
  Наступний матеріал
  До порятунку екіпажу судна "Фаїна" долучилася РНБО
  Теги:
  Loading...