Глава МЗС Литви закликав оцінювати Росію не за заявами, а за вчинками

  Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс наголошує на необхідності оцінювати позицію Москви стосовно кризи в Україні не за її заявами, а за справами. Про це він сказав в інтерв'ю УНІАН.


  "По суті, і ми про це неодноразово заявляли, те, що відбувається на кордоні, деескалацією назвати не можна. На жаль, багаточисельні заяви російської сторони про відведення військ від кордонів, про охорону кордонів, щоб не допустити потік через кордон зброї та бойовиків чи готовність до діалогу, - всі ці зави не мають під собою ніякого підгрунтя. З цього треба робити висновки, що до заяв російського керівництва треба дуже обережно ставитися і в майбутньому", - заявив Лінкявічюс.

  Як приклад він навів заяву президента Росії Володимира Путіна на підтримку мирного плану Президента України Петра Порошенка.

  "У то же час ми отримуємо інформацію про дії бойовиків. Можна припускати, що вони не керовані з одного центру і не виконують накази тих, хто веде переговори, але якщо до їх рук потрапляє важке озброєння, зенітні установки і навіть танки, то цього не можна не бачити. Це не можна купити в магазині на розі чи в супермаркеті, розуміло, що воно потрапляє із складів РФ, і я не думаю, що ці склади не охороняються, та будь-хто може там що завгодно взяти. Тому зв'язок очевидний. Після зустрічі в Нормандії (Порошенка та Путіна) були ілюзії, що буде покращення, але ми цього ще не бачимо", - підкреслив глава литовського МЗС.
  Попередній матеріал
  Кремль так і не засудив дії терористів на Донбасі і не поспівчував жертвам - МЗС
  Наступний матеріал
  Нацгвардія отримала 5 нових БТР-3Е Київського танкового заводу