Глава "Енергоатому" просить Яценюка про персональну "майнову люстрацію"

  Президент "Енергоатому" Юрій Недашковський просить провести його персональну люстрацію, але не за "карикатурним законом".


  Про це йдеться в його листі до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, пише "Українська правда".

  "В ситуації, що склалася навколо мене і очолюваного мною державного підприємства, прошу провести мою персональну люстрацію. Не за процедурами карикатурного закону, прийнятого тими, хто в своїй більшості сам потребує люстраційного очищення", - сказано в листі.

  Недашковський скаржиться, що закон про люстрацію не працює в енергетиці, бо "на його виконання вже звільнені високопрофесійні посадовці", а ті ж "хто вчиняв корупційні акти, продовжують обіймати свої посади".
  Тому він пропонує провести йому не політичну, а "майнову люстрацію".

  "Цим листом наполягаю на моїй публічній майновій люстрації, тобто перевірці рухомого та нерухомого майна, що належить на праві власності мені, моїм родичам та іншим афілійованим особам", - заявив глава "Енергоатому".

  "Заздалегідь повідомляю, що все майно, що мені належить, знаходиться в моїй оселі. Також в банківській комірці зберігається 20 тис євро, а на картковому рахунку зберігається 50 тис гривень", - додав він.

  Недашковський скаржиться, що правоохоронці просто переслідують його та родину. 

  "Повістки на допити, які вже не поміщаються в поштовій скриньці. Залякування під'їздних конс'єрж, відключення електроенергії в квартирі, де я мешкаю, з метою перевірки наявності мешканців у квартирі. Все це вже стало постійною практикою ще за часів Януковича. Але воно триває досі", - скаржиться він.
  Попередній матеріал
  Власниця Grumpy Cat заробила на кішці вже майже $100 мільйонів
  Наступний матеріал
  У першій половині дня терористи десять разів обстрілювали сили АТО - штаб