5.ua

Герман пропонує відсторонити Авакова від виконання обов’язків

  Секретар комісії Верховної Ради, яка розслідує загибель активіста "Правого сектора" Олександра Музичка (Сашка Білого) Ганна Герман  пропонує тимчасово відсторонити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова від виконання  службових обов’язків.

  Як повідомляється, більшість членів ТСК  підтримали пропозицію. Комісія просить відсторонити міністра саме на час своєї роботи, тобто до 25 квітня. Представники "Правого сектора", які входять до складу комісії, теж погоджуються на пропозицію. Арсена Авакова вони називають зацікавленою особою і упевнені - перебування його на посаді може завадити об’єктивності слідства.

  “Насправді це рішення більше політичне, комісія  рекомендує, а відповідні органи, а це або ВР або Кабмін, або в.о. президента повинен в межах повноважень ухвалювати відповідні рішення”, - зазначив Юрій Дерев'янко, голова ТСК.

  Клопотати про відсторонення Авакова від роботи комісія буде до повноважних органів. Адже сама не має права відсторонювати посадовців. Наступне засідання комісії призначене на 4 квітня.

  Попередній матеріал
  У Харкові прокуратура добивається арешту активіста антимайдану ”Топаза”
  Наступний матеріал
  Кіпр підтримав територіальну цілісность України
  Теги:
  Loading...