bestmaps.ru

Геращенко закликав Жириновського "повернути Україні Москву"

  Лідер російської Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський подзвонив міністрові внутрішніх справ України Арсену Авакову, проте поговорити з ним не зміг.


  Розмову із Жириновським провів радник Авакова Антон Геращенко, пише УНІАН.

  По телефону Жириновський погрожував московським правосуддям і лякав "жебрацьку Україну" відключенням газу і світла. Також він заявив, що вся південно-східна Україна - це Росія, і Крим теж "ісконно русская" територія.

  У свою чергу Геращенко заявив, що "Україна простягається від Сяну до Дону, тому Ростов та Бєлгород входили в українські землі". Також радник глави МВС нагадав Жириновському, що Москву у 1147 році заснував київський князь Юрій Довгорукий. "Тож поверніть нам Москву!", - наголосив він. Також Геращенко попередив лідера ЛДПР, що Україна буде боротися до кінця за свою незалежність і закликав Жириновського припинити підтримку тероризму в Донбасі і зомбування громадян Росії і Сходу України.

  Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook розповів, що Жириновський зателефонував після того, як київський суд ухвалив рішення про його арешт.

  "Варто було Київському суду прийняти рішення про арешт за звинуваченням у сприянні тероризму Жириновського, Шойги, Миронова і Ко і доставку їх в судове засідання - як тут же обірвав всі телефони Володимир Вольфович. Затріпотіла неспокійна душа, занервувала, відчуває - метається кволий... Випадок, звичайно, клінічний. Якось раз вже про це писав, а сьогодні попросив Aнтона Геращенка позайматися засновником пострадянської шизо-політики, розширити, так би мовити, політичний кругозір. Ну і - умовити діяча.. Був непростий робочий день, але послухав запис на автовідповідачі - подивився це відео і посміхнувся. Антон, звичайно - наше все. Але так забити Жириновського..", - написав він.
  Попередній матеріал
  Через лихоманку Ебола Ліберія ввела надзвичайний стан
  Наступний матеріал
  Українські військові зміцнили оборону в районі Савур-Могили - Тимчук
  Теги:
  Loading...