5 канал

Геращенко: У Росії все йде до того, що вона вибухне з середини

По деяким оцінкам російська економіка за два роки вже втратила $200 млрд

Про це в ефірі "5 каналу" під час програми "Час. Підсумки дня" заявив народний депутат він "Народного фронту", секретар комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко.

"По деяким оцінкам російська економіка за два роки вже втратила $200 млрд за рахунок того, що вона вже викинута зі економічного світового співтовариства. І Крим обійшовся дуже дорого, за ці гроші він (Володимир Путін – 5.ua) міг побувати тисячі кілометрів доріг, аеропортів у Росії і щось зробити добре для російського народу. Наприклад, Китайська Народна Республіка вже багато років не має великих територіальних домагань, але за 30 років Китай зробив великий крок вперед і ця країна міцна, тому що багаті її громадяни. Путін так не робить, у нього деякі віце-прем'єр-міністри офіційні мільярдери і все це веде до того, що Росія вибухне з середини", - заявив Геращенко.

Нагадаємо, 21 червня Європейський Союз продовжив економічні санкції проти РФ у зв'язку з російською агресією в Україні ще на півроку.

Попередній матеріал
На Київщині п’яний водій наїхав на трьох дітей
Наступний матеріал
Нардеп: Путін вже не може роз'яснити росіянам навіщо він підтримує Донбас
Теги:
Loading...

Bloomberg: 30 мільйонів росіян працюють у тіньовому секторі економіки

ЄС продовжив економічні санкції проти РФ ще на півроку