Геращенко про "пасхальне перемир'я": Таких заяв Путін раніше не робив

Це вже 13 спроба переговірників оголосити перемир'я на Донбасі

Представник України у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на сході Ірина Геращенко прокоментувала спільну заяву лідерів країн "нормандської четвірки", в якій ідеться про поновлення "режиму тиші" в АТО та встановлення "псахальнього перемир'я". 

"Це важлива заява. Протягом війни перемир‘я (як правило, за ініціативи України), оголошували 12 раз. Це – тринадцята спроба. Жодного разу інша сторона не дотримувалося перемир‘я. Але на час перемир‘я інтенсивність обстрілів зменшувалася, а це означає збережені життя військових і цивільних", – констатує Геращенко на сторінці у Facebook.

Також вона наголосила, що остання заява лідерів "нормандської четвірки" особлива.

"Українська сторона, Президент завжди публічно підтримував оголошення перемир‘я і робив відповідні заяви. Жодного разу не було публічної заяви Путіна, хоч саме від його команди залежить поведінка бойовиків, їхня здатність дотримуватися тиші. Ця заява "нормандської четвірки" на підтримку великоднього перемир'я, яке має розпочатися з 30 березня, чи не перша така публічна заява", – наголосила віце-спікер ВР.

Нагадаємо, 29 березня була оприлюднена спільна заява лідерів країн "нормандської четвірки", яка, серед іншого, оголошувала про початок нового перемир'я від 30 березня 2018 року. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Катеринівка – це символ миру": Порошенко відвідав нещодавно звільнене село в АТО – ФОТО

Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/

Попередній матеріал
УЄФА неознозначно відреагувала на скаргу через прапор "ДНР" на італійських трибунах
Наступний матеріал
Спалах гепатиту А: на Житомирщині захворіло п'ять школярів