5 канал

Геращенко: Ми не розглядаємо звільнення трьох заручників, як виконання Мінських угод Росією

В ЄС виникають питання щодо пролонгації санкцій проти Росії, заявила Геращенко

Україна не розглядає звільнення трьох заручників, як виконання Мінських угод Російською Федерацією. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко. 

"Ми не розглядаємо звільнення трьох заручників, як виконання Мінських угод Російською Федерацією. Ви знаєте, це спроба Російської Федерації, по-перше, продемонструвати світу, що ось ми пішли на такі поступки, і тому потрібно з нас знімати економічні санкції. Очевидно, що звільнення заручників - це тільки маленька толіка в тому, що має виконати Російська Федерація. В першу чергу, вона має відвести свої війська, своїх найманців, вивезти всі ці танки, "Гради" з української території і, звичайно, звільнити всіх заручників", - зазначила вона.

Також Геращенко зауважила, що в ЄС виникають питання щодо пролонгації санкції проти Росії.

"Власне, санкції – це є сьогодні дуже важлива тема. І ситуація в Європейському Союзі стосовно пролонгації санкцій не є така проста. Дійсно, українські дипломати провели тут велику роботу, що ми маємо єдність Європейського Союзу, це не просто, особливо в умовах, коли сьогодні в Британії проходить референдум щодо взагалі бажання цієї країни залишатися в Європейському Союзі ... але маємо отримати остаточне рішення щодо пролонгації санкцій", - сказала перший заступник голови ВРУ.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" політтехнолог Віктор Уколов, змусити РФ виконувати Мінські угоди можна лише збільшенням санкцій.

Попередній матеріал
Євген Мурзін: Розширений склад збірної України може змінитись
Наступний матеріал
ГПУ провела 13 обшуків у підлеглих Каськіва

Порошенко обговорив з Меркель продовження санкцій проти Росії

Портніков: Продовження санкцій проти Росії взимку призведе до дефолту російських держкомпаній

Порошенко: Питання санкцій проти РФ напряму пов’язане з процесом деокупації Донбасу

ЄС продовжив економічні санкції проти РФ ще на півроку

Глава Єврокомісії: Ми будемо продовжувати санкції проти РФ

5 канал - трансляція наживо