Фото zn.ua

Генпрокуратура проводить досудове розслідування стосовно Лавриновича та Лукаш

  Генеральна прокуратура України проводить досудове розслідування стосовно колишніх міністрів юстиції Олександра Лавриновича та Олени Лукаш.


  Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

  Генпрокуратура 20 травня ц.р. зареєструвала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України стосовно колишнього міністра юстиції Лавриновича (2010-2013рр), його заступника, начальника департаменту планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності та екс-міністра юстиції Лукаш (2013-2014рр) за фактом розтрати бюджетних коштів.

  За результатами перевірки використання Міністерством юстиції України бюджетних коштів на залучення іноземних компаній у справі «Тимошенко проти України», що перебувала на розгляді Європейського суду з прав людини, встановлено, що послуги цієї юридичної компанії у 2012р. коштували 95 тис. грн., а у 2013р. згадувані особи на ці ж послуги витратили з державного бюджету 8,6 млн грн.

  Крім цього, Лукаш при звільненні з посади привласнила документи щодо проведення вказаної закупівлі.

  Наразі триває досудове слідство.
  Попередній матеріал
  НАТО підтверджує активність російських військ на кордоні з Україною
  Наступний матеріал
  У США знайшли жінку, викрадену 10 років тому
  Теги:
  Loading...