фото сensor.net.ua

Гелетей: Путін програв гібридну війну

  70 міст і населених пунктів звільнили сили АТО за останній час від російських найманців.


  Про це в інтерв`ю "5 каналу" повідомив міністр оборони України Валерій Гелетей. За його словами, Росія розуміє, що цю війну вона програла.

  Міністр заявив: "За останній час у нас 70 міст звільнено. По великому рахунку, російська гібридна війна – вона програна і Путін це розуміє. Коли піднімали прапор під Слов'янськом я розумів, що піднімається дух – не тільки прапор, а дух усього війська, вони зрозуміли, що цей наступ буде далі, він піде і його не зупиниш. Через день ми пішли на Краматорськ, на Дружківку і це був наступ не тільки Збройних сил – це було підняття духу" – вважає посадовець.

  "Ми практично оточили місто Луганськ, оточили місто Донецьк. Саме через Іловайськ. На цій стадії Путін теж зрозумів, що він цю війну програв. Що ще трохи і основні центри тероризму, на які ставив Путін, будуть знешкоджені. І саме на цьому етапі Путін ввів свої війська. Коли мене питають - "Що сталося під Іловайськом?". Як людина я вважаю, що сталося горе, тому що ми втратили багато патріотів. Але як військовий скажу: а давайте оцінимо втрати наших супротивників - Росії. Там набагато більше втрат",- заявив Гелетей.

  Повну версію інтерв`ю з Валерієм Гелетеєм дивіться сьогодні у програмі "Час. Інтерв’ю" о 22 годині 15 хвилин на "5 каналі".

  Попередній матеріал
  Путінський "гумконвой" уже повертається до Росії - ЗМІ
  Наступний матеріал
  СБУ затримала російських диверсантів на Миколаївщині
  Теги:
  Loading...