Гройсман: Завтра має бути сформовано керівництво парламенту і створено коаліцію

  Керівник депутатської групи з підготовки першої сесії Верховної Ради VІІІ скликання Володимир Гройсман повідомив, що під час сьогоднішнього засідання робоча група має завершити підготовку сесії, а завтра мають визначити керівництво парламенту.


  Про це він сказав, відкриваючи засідання групи, пише УНІАН.

  "Сьогодні відбувається останнє засідання підготовчої робочої групи щодо проведення першого засідання Верховної Ради України. І саме сьогодні мають бути вирішені всі організаційній і технічні питання щодо проведення 27 листопада, як було визначено нашим рішенням, першого засідання новообраної Верховної Ради України", - розповів Гройсман.

  Він підкреслив, що саме завтра депутати повинні будуть сформувати тимчасову президію парламенту.

  "Сформувати керівництво парламенту, ухвалити всі необхідні рішення для того, щоб народ України зрозумів, що від 27 числа розпочинається робота нової Верховної Ради, в якій саме завтра буде створена коаліція політичних партій", - заявив нардеп.

  Він наголосив, що члени групи мають зробити все для того, аби парламент почав якісно працювати.

  Гройсман закликав членів робочої групи узгодити всі необхідні рішення, зокрема, сьогодні мають бути вирішені організаційній питання та питання порядку денного роботи парламенту.

  За його словами, завтра, на першому засіданні Верховної Ради України 8-го скликання має бути створено парламентську коаліцію та внесено кандидатуру нового прем'єр-міністра від "Народного фронту".

  Він підкреслив, що треба саме завтра "прийняти всі необхідні рішення для того, щоб народ України зрозумів, що від 27 числа розпочинається робота нової Верховної Ради, в якій буде саме завтра створена коаліція політичних партій, на розгляд якої буде внесено кандидатуру нового прем'єр-міністра України від "Народного фронту", як це було сказано раніше, і від завтра ми маємо розпочати нову сторінку в розвитку України".
  Попередній матеріал
  Проти заступника Коломойського порушили справу за допис у Facebook
  Наступний матеріал
  СБУ відкрила тисячі справ по сепаратизму і тероризму - Лубківський