Гройсман
5.ua

Гройсман пообіцяв принести депутатам олів'є і мандарини, аби ті не йшли на канікули

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман пообіцяв депутатам організувати новорічний стіл просто у Верховній Раді, аби лишень народні обранці не йшли на канікули і ухвалили бюджет на наступний рік.

  Ініціативу скасувати канікули депутати ще мають проголосувати у сесійній залі. Традиційно на зимовий відпочинок вони йдуть між сесіями, в січні. Цього разу, на думку спікера, Рада може обійтися без канікул.

  Проте це не означає, що весь січень вони проведуть у залі. Передбачена робота у комітетах. План максимум парламенту - до Нового року ухвалити бюджет-2015. Хоча на вівторок заплановане лише його представлення і взяття до уваги. Наприкінці робочого тижня мають визначитися щодо ідеї залишитися без канікул.

  "Я готовий принести у Верховну Раду абсолютно все: від олів'є  і мандаринів, але щоб бюджет був профейсійний і якісний. Зараз величеза відповідальність депутатів з точки зору бюджету на 2015 рік. Якщо ми, не дай Бог, не приймаємо бюджет, то всі починають жити і працювати по 1/12 частині за фактом цього року. І проблеми не вирішуються, а загострюються. Жодних канікул бути не може! Я дав доручення регламентному комітету: ми працюватитемо весь січень у комітетах, напрацьовуватимемо закони", - наголосив Гройсман. 

  Попередній матеріал
  КНДР погрожує атакувати Білий дім і Пентагон
  Наступний матеріал
  Внаслідок вибуху на автобусній зупинці у Нігерії загинуло 20 людей

  У депутатів не буде зимових канікул - Гройсман