genosse.su

Фракція "Самопоміч" залишила сесійну залу

Внести на розгляд парламенту подання про зняття недоторканності з народного депутата Вадима Новинського вимагає фракція "Самопоміч"

Про це під час виступу у Верховній Раді заявив голова політичної сили. За словами Олега Березюка, в іншому разі голосувати за документи, які зареєстровані у парламенті сьогодні, фракція не буде. На знак протесту депутати залишили сесійну залу. Водночас напередодні голова Верховної Ради заявив, що внести відповідне подання на розгляд парламенту він зможе лише за рішенням регламентного комітету. Його засідання заплановане на сьогодні. Вирішувати долю подання щодо Новинського депутати планують о 14 годині.

"Для того, щоб мати довіру громадян треба виконувати свою присягу і позбавити себе недоторканності заради справедливості і гідності. Сьогодні ми не просимо, ми вимагаємо внести в зал для голосування подання Генпрокурора на зняття недоторканості з народного депутата Новинського. Друге, ми вимагаємо внести в порядок денний закон щодо недоторканності народних депутатів і розглянути його. Тому, що це наша задача, функціональний обов'язок і присяга народові України", - заявив Березюк.

Попередній матеріал
Греція відмовилася видати Туреччині трьох військових, які попросили притулку після спроби перевороту
Наступний матеріал
Заступник міністра оборони: ЗСУ – це єдиний гарант національної незалежності

Парубій: Хто блокує зняття недоторканності з депутата Новинського

Сидорович: Зміни до Конституції в частині зняття депутатської недоторканності фактично заблоковані

За зняття депутатської недоторканності з Новинського проголосують 80% депутатів - журналіст

Сьогодні регламентний комітет вирішить, чи голосуватиме Рада за позбавлення недоторканності Новинського