Фесенко:Укрупнення політичних подій

  Партія С.Тігіпка «Сильна Україна» об’єдналася із «Партією регіонів». Таке рішення підтримали усі учасники партії «Сильна Україна», для того, щоб зміцнити позиції України і самого народу в цілому.

  «На мій погляд ця подія демонструє тенденцію, яка буде лише набирати оберти. Це укрупнення політичних партій. Ця тенденція пов’язана із декількома причинами серйозними, це можливість ухвалення нового виборчого закону, є законопроект Лавринович, і там не передбачають участь виборчих блоків, тільки партії мають брати участь, але передбачається також підвищення виборчого бар’єру до 5%», заявив Володимир Фесенко, директор центру політичного аналізу «Пента» в ефірі «5 каналу».

   

  Те, що сьогодні подейкують, про те що С.Тігіпко сам прийняв рішення вступати в «Партію регіонів» - це лише для того, щоб відволікти народ від негативних подій в країні.

  Ця ініціативи була із боку керівництва країни, партії регіонів. Я думаю, що можливо шукали позитивних новин, і так забагато інформації пов’язаних із судами – додав В.Фесенко.

   

  Попередній матеріал
  Фесенко:Тігіпко боявся наслідків своєї партії в подальшому
  Наступний матеріал
  Суворі вироки погромникам викликали суперечки у британському суспільстві
  Теги: