Facebook Олексія Мацуки

Фейкові вибори в "ДНР": мішок картоплі за гривню та спостерігачі-неофашисти

  Кримінальне провадження стосовно організаторів так званих "виборів" на окупованих терористами територіях відкрила Служба безпеки України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський. Лідерам бойовиків "ЛНР" і "ДНР" інкримінують скоєння злочину, спрямоване на захоплення державної влади.


  Тим часом фальшиве голосування на Донбасі - триває. Вибір широкий - аж два громадських рухи, і три кандидати на посаду головного терориста. Людей на виборчі дільниці заманюють безкоштовними харчами та можливістю купити мішок картоплі за одну гривню. Пенсіонерам обіцяють за голос 1800 гривень та картку соціальної допомоги. Але чи отримують обіцяне - невідомо. На самих виборчих дільницях - зброя і жодних міжнародних спостерігачів.

  У ролі сурогата легітимності - фальшиві представники несправжньої організації АБСЄ - які споглядали за псевдовиборами у Криму. Більшість - представники європейських неофашистських угруповань. Про легітимність цих так званих "виборів" - говорить лише Росія. І український уряд, і світова спільнота - заявили - результатів сьогоднішнього псевдо-голосування не визнають. Адже воно не лише порушує конституцію України, а й суперечить мінським протоколам.
  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли місто Гірське - Москаль
  Наступний матеріал
  З зони АТО до Дніпропетровська евакуювали 18 поранених
  Теги:
  Loading...