Естонія
Естонія 5.ua

Естонія відмовила Росії відкривати додаткові дільниці на виборах президента

На виборах до Держдуми РФ 18 вересня 2016 року в Естонії для 85 тисяч російських громадян було відкрито дев'ять виборчих дільниць

МЗС Естонії відмовило посольству Росії у проханні дозволити на час виборів президента РФ відкрити додаткові виборчі дільниці.

Цю інформацію службі новин "Радіо 4" підтвердила прес-секретар зовнішньополітичного відомства Сандра Камілова, повідомляє "Європейська правда".

"Представництва інших країн, які ведуть свою діяльність в Естонії, мають право проводити вибори тільки з дозволу МЗС Естонії. Проводити вони їх можуть тільки у своїх представництвах або консульствах. Виходячи з цього посольство РФ може проводити вибори тільки в Таллінні, Тарту і Нарві", – зазначила Камілова.

Раніше посол Російської Федерації в Естонії Олександр Петров повідомив, що посольство направило ноту Міністерству закордонних справ Естонії з проханням дозволити провести голосування в кількох естонських містах, де проживають громадяни Росії.

Крім того посол зазначив, що інтерес до виборів досить великий, тому наявних приміщень посольства і консульств недостатньо.

На виборах в Держдуму РФ 18 вересня 2016 року в Естонії для 85 тисяч російських громадян було відкрито дев'ять виборчих дільниць, в тому числі чотири в Таллінні в приміщеннях посольства і консульства, чотири в приміщеннях генерального консульства РФ в Нарві, і ще одну в консульській канцелярії посольства РФ в Тарту.

В цілому у російських виборах у 2016 році в Естонії взяли участь більше 10 тисяч російських громадян.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Звільнити Сенцова": У Санкт-Петербурзі провели одиночні пікети проти репресій в Криму – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

 

Попередній матеріал
Україна сподівається на розширення санкцій Канади проти Росії – посол
Наступний матеріал
Різдвяні знижки від "Наталки"
Loading...

МЗС України вимагає від РФ надати інформацію про затримання учасника АТО Негоди

У Росії припинив існувати Резервний, а в Україні запрацював Дорожній фонд

В одному з міст Росії згоріла головна ялинка

Не забуті: У Києві під посольством РФ пройшла акція на підтримку політв'язнів Кремля – відео

У СБУ розповіли, як відбили атаки кремлівських хакерів

5 канал - трансляція наживо