Ештон розмовляла з Януковичем про можливу фінансову підтримку української економіки

  Про можливу фінансову підтримку української економіки говорила голова європейської дипломатії Кетрін Ештон із Віктором Януковичем.

   

  Верховний представник ЄС із зовнішньої політики уточнила - щоб отримати допомогу від ЄС, Україна має провести економічні реформи та  технічну оцінку стану економіки. Зустріч Ештон із Януковичем тривала понад півтори години. За цей час устигли також обговорити питання безпеки громадян на вулицях і застосування сили, торкнулися теми конституційної реформи і важливості діалогу з суспільством. Склад нового Кабміну не обговорювали. Наступного понеділка Кетрін Ештон збирає у Брюсселі Раду закордонних міністрів країн ЄС. Засідання присвятять виключно українському питанню.

  Кетрін Ештон, верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки: «Упродовж останніх місяців я неодноразово висловлювалась ЗА економічну допомогу Україні. Але - не без умов. Під час цього візиту ми майже не торкалися теми нового уряду. Питання економічної підтримки - це не просто питання великої суми грошей від ЄС. Під економічною допомогою ми розуміємо експертні оцінки, технічні показники, сприяння ресурсами для модернізації економіки, роль міжнародних організацій та Європейського союзу в цілому».

  Попередній матеріал
  Матч «Динамо»-«Валенсія» проводитимуть таки у Києві
  Наступний матеріал
  Янукович змінив начальників СБУ у Львівській, Черкаській, Полтавській та Волинській областях
  Теги:
  Loading...