5.ua

Екзит-поли. Опозиція перемогла в округах №№223, 132, 197. Левченко випередив Пилипишина на 17%

  Згідно з цими даними, у трьох округах перемогу здобуває опозиція. У 132-му окрузі, що в Первомайську на Миколаївщині, на першому місці кандидат від "Батьківщини" Аркадій Корнацький. На другому місці - тамтешній губернатор Микола Круглов. Він відстає майже на 5 відсотків. У 194-му окрузі - в Черкасах - найбільше голосів має самовисуванець Михайло Поплавський, на 7 відсотків менше - в опозиціонера Миколи Булатецького.
  На 197-му окрузі, що в Каневі - перемагає кандидат від опозиції Леонід Даценко. За нього проголосувало 72% виборців. На другому місці із 15-тьма відсотками - самовисуванець - Сергій Червонописький.
  У столичному ж 223-му окрузі, згідно з результатами екзит-пклу, перше місце - у свободівця Юрія Левченка. - понад 51 %. У Віктора Пилипишина - понад 34 вісдотки

  В Обухові Київської області - це 94 виборчий округ - екзит-полу не проводили. Там пояснили: причина у тім, що з виборів був знятий опозиційний кандидат Віктор Романюк. У 2012 році він був головним претендентом на перемогу. Тому дослідники вважають, що результати волевиявлення не можуть відображати реальних настроїв виборців. У цьому окрузі опозиція вирішила підтримати Андрія Лозового від "Радикальної партії" Олега Ляшка.

   

  Попередній матеріал
  СБУ спростовує інформацію про намір арештувати Тетяну Чорновол
  Наступний матеріал
  Янукович пообіцяв сенаторам США незмінний курс на Європу та вірність національним інтересам
  Теги:
  Loading...