Екзит-пол на замовлення "5 каналу" буде оприлюднений одразу після виборів [відео]

  У день виборів до Верховної Ради на замовлення "5 каналу" соціологічна група "Рейтинг" проведе всеукраїнський екзит-пол. І вже пройшли навчання соціологів, які 28 жовтня проводитимуть опитування.

  Понад семи сотням інтерв`юєрів розповіли про їхні обовязки, особливості спілкування з виборцями та членами дільничих комісій. Соціологічна група "Рейтинг", яка спеціально для цього екзит-полу розробила методику, запланувала опитати більше 20 тисяч респондентів. Глядачі "5 каналу" першими дізнаються про результати цих екзит-полів вже за кілька хвилин після 20-ї години 28 жовтня - відразу після закриття виборчих дільниць.

  Ігор Тищенко, керівник аналітичної служби соціологічної групи "Рейтинг": "Анонімне опитування. Їм видається на руки анкета, яка імітує бюлетень з переліком партій. Людина сама, самостійно - інтерв`юери не мають права ні допомагати, нічого - сама позначає номер, згортає і кидає у скриньку. 20:01-20:02 будуть дані по Україні, і ми спробуємо дати в розрізі макрорегіонів: захід, схід, Донбас, центр, південь". 

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура допитала екс-майора Мельниченка
  Наступний матеріал
  На Донеччині знищують клуб, у якому працюють більше сотні народних талантів [відео]
  Теги: