5.ua

Експерти закликають ухвалити виборчий кодекс [відео]

  Чільник Інституту виборчого права Юрій Ключковський закликає поновити роботу над виборчим кодексом, поданим у парламент ще у 2010 році. Нині, у період до підписання угоди про асоціацію із ЄС, найкращий час, аби продемонструвати – Україна готова до покращення виборчого законодавства, вважають представники громадських організацій.

  Юрій Ключковський, президент Інституту виборчого права: «Політична кон’юнктура сьогодні вимагає від України хоча б засвідчити бажання нехай повільно, але ж рухатися на шляху до кодифікації виборчого законодавства... Абсолютна більшість посткомуністичних країн має виборчий кодекс. Він потрібен. Він сприяє демократичним виборам...»

  Ольга Айвазовська, координатор виборчих програм громадянської мережі ОПОРА: «Ми вважаємо, що той виборчий кодекс, який розроблений представниками практично всіх фракцій парламенту 6-го скликання, може бути взятий за основу для того, щоб не починати всю роботу з нуля... І ми сподіваємося, що політична воля принаймні перед вільнюським самітом з’явиться...»

   

  Попередній матеріал
  Співачка Абдулліна каже, що про "бидлячі українські школи" у Facebook написала не вона
  Наступний матеріал
  Сирійські повстанці: вилучення хімічної зброї лише затягне конфлікт