5 канал,трансляція
5 канал,трансляція 5 канал

Дивіться наживо на 5.UA – заява директора НАБУ та засідання комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони

  • Анонс
Речник Міноборони розповість про ситуацію на Донбасі

Дивіться наживо на 5.UA:

Із 10:00 (точний час невідомий) – Заява директора НАБУ Артема Ситника щодо його виклику до НАЗК для надання пояснень щодо можливого конфлікту інтересів. 

11:00 – Засідання Погоджувальної ради Верховної Ради України. 

13:30 – Прес-конференція на тему: "Ільмі Умеров - лауреат премії "Платформи європейської пам'яті та совісті". Учасники: заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, член Меджлісу кримськотатарського народу, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв, перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова. 

14:00 – Засідання національного агентств з питань запобігання  корупції, на якому розглядатиметься протокол щодо Директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

14:30. - Засідання комітету ВР з питань національної безпеки та оборони, на якому розглядатимуть проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях. Документ готують до другого читання. 

Попередній матеріал
Підрив поліцейського авто з РПГ: у мережі з'явилось перше відео
Наступний матеріал
Закон про освіту, квоти на радіо: В'ятрович розповів про наступний крок "потрібної українізації"
Loading...