Роман Труба

Директор ДБР розповів, чому відомство не може освоїти понад 500 млн гривень

  Таку суму в бюджеті заклали на зарплати працівникам, однак старт роботи ДБР постійно відкладається

  Цьогоріч на діяльність Державного бюро розслідувань передбачено фінансування у розмірі 651 млн гривень, однак з їх використанням виникли проблеми. Про це заявив новообраний керівник ДБР Роман Труба, передає "Радіо Свобода".

  За словами посадовця, державні кошти мають бути використані за цільовим призначенням – на зарплати працівникам. Однак їх поки не обрали. Загалом на ці потреби передбачено 567 млн гривень із загального річного бюджету у 651 мільйон.

  "Лише 84 мільйони – це ті кошти, які ми можемо використовувати для матеріально-технічного забезпечення. Ця сума є не лише для центрального апарату, його запуску, але в тому числі і для запуску семи територіальних управлінь. Чи цього достатньо? Ні. Це надзвичайно мала сума", – сказав директор ДБР.

  І додав: "В цю суму входять кошти, які необхідно витратити на ремонт приміщення, забезпечення кожному працівнику робочого місця, комп’ютерної техніки, придбання транспортних засобів і канцтоварів, мінімально необхідних для роботи".

  Він зазначив, що на запуск та модернізацію інших правоохоронних органів чималі кошти виділяли міжнародні донори, але у випадку з ДБР донорів не виявилося. Причиною цього, вважає Труба, є те, що міжнародній спільноті вчасно не пояснили, що це за структура та для чого працює.

  Нагадаємо, 16 листопада Комісія обрала директора Держбюро розслідувань. Ним став Роман Труба, який до того очолював управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ та департамент в юридичній компанії "Сектор права". 22 листопада Президент призначив Романа Трубу директором ДБР.

  Попередній матеріал
  Подвійний теракт у Кабулі: десятки загиблих та щонайменше 40 поранених
  Наступний матеріал
  "Пригоди" скінчилися: Українські туристи, які застрягли в Єгипті, повертаються додому – МЗС