5.ua

Дипломати: новий уряд має подати заявку на вступ до ЄС

  Поновити процес євроінтеграції та подати заявку на вступ до ЄС – такими мають бути перші кроки нової влади у зовнішній політиці. Про це у Києві заявили дипломати Володимир Огризко, Богдан Яременко та Василь Філіпчук.

  Вони входять до складу громадської колегії з питань зовнішньої політики та надають консультації чинному МЗС. На думку експертів, поновити процес підготовки до укладання угоди про зону вільної торгівлі з ЄС – дуже важливо, адже саме після призупинення підписання цього документа почались акції протесту. До того ж, на думку дипломатів, це прискорить процес надання фінансової допомоги для стабілізації економічної ситуації в країні.

  Володимир Огризко, член громадської колегії з питань зовнішньої політики: «Нам треба підписати угоду про асоціацію, вийти на безвізовий режим з ЄС. Окремий. надзвичайно важливий напрямок – відносини з Російською федерацією, яку нам нарешті треба перевести на рейки чіткого міжнародного права».  

  Василь Філіпчук, член громадської колегії з питань зовнішньої політики: «Підписання угоди про асоціацію можливе в середині березня. Буде засідання Європейської ради, там будуть присутні всі глави держав і урядів, керівництво європейських інституцій. Немає жодних умов, чому б угоду не можна було б підписати. Станом на сьогодні всі визнають, що ми виконали всі умови для підписання угоди».

  Богдан Яременко, член громадської колегії з питань зовнішньої політики: «Мы хотим заверить всех украинцев, что процесс интеграции является крайне полезным для общества, потому что он связан с преодолением всех проблем, которые и привели к массовым протестам. Установление более тесных отношений с ЕС – это борьба с коррупцией, реализация демократических реформ, это то, что позволит сделать процесс управление страной понятной людям».

  Попередній матеріал
  Затримані підозрювані у викраденні Луценка та вбивстві Вербицького
  Наступний матеріал
  Вітренко ледь не зірвала прес-конференцію Президентів Шульца і Земана в Європарламенті
  Теги:
  Loading...