5.ua

Доній підтримує законопроект про скорочення кількості депутатів у групах [відео]

  Водночас, у регламентному комітеті заявили, що розробили законопроект на прохання самих народних обранців. Мажоритарники кажуть, що ініціативу підтримують бо розширюються права позафракційних депутатів. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив нардеп Олесь Доній. На його думку позафракційні народні обранці мають менше прав у порівнянні з іншими депутатами.

  Олесь Доній, народний депутат, позафракційний: "Партійні інтереси свого часу взяли гору – це партійщина, коли і Партія регіонів, і «помаранчеві» партії проголосували за збільшення бар’єру для створення групи до 32-х депутатів, а раніше було до 15-ти. Я особисто вважаю, що депутати мають мати рівні права, як записано в конституції, а не так, як зараз відбувається. Нехай, хоч створюють хоч з 3-х осіб групу, особисто я б за це проголосував би".

  Натомість, лідер "Свободи" Олег Тягнибок переконаний: у такий спосіб влада хоче об'єднати депутатів перебіжчиків для максимально ефективного їх використання у своїх цілях. Нагадаємо, найменша депутатська група, за чинним законодавством, не може бути меншою від найнечисельнішої фракції комуністів. Їх у Верховній Раді - 32. 

  Попередній матеріал
  Харчове отруєння на Вінниччині: 4-ро людей шпиталізували
  Наступний матеріал
  Берлусконі не збирається йти з політики