5.ua

Донецька міськрада не підтримала бунтівників

  Донецька міська рада не уповноважувала будь-кого брати участь у вирішенні долі Донецької області. Про це сказано в повідомленні Управління зв'язків із громадськістю Донецької міської ради, розміщеному на сайті міськради 7 квітня.

   Як передає повідомляється, Донецька міськрада заявляє: "У зв'язку з подіями, пов'язаними із захопленням будівлі Донецької обласної ради та інших адміністративних будівель у місті, а також із заявами про збори повноважних представників міст, на яких приймалися рішення про долю Донецької області, повідомляємо: Донецька міська рада й дев'ять районних у місті рад не уповноважували будь-кого брати участь у подібних зборах".

  Також сказано, що Донецька міська рада й районні у місті ради продовжують працювати в правовому полі та головним своїм завданням на найближчий час вважають забезпечення життєдіяльності міста.

  "У зв'язку з фактами скоєння озброєних провокацій на території міста, ми закликаємо всіх жителів дотримуватися закону і порядку. Наполегливо просимо не брати участі в протиправних діях, - закликали у Донецькій міськраді, - Всі конфлікти мають бути вирішені правовим шляхом. Ми виступали й продовжуємо виступати за конструктивне вирішення всіх розбіжностей за столом переговорів".

  Як повідомлялося, 6 квітня проросійські бунтівникі в Донецьку захопили будівлі ОДА і СБУ, згодом ними було проголошено про Донецьку народну республіку.

  Попередній матеріал
  До Криму із Росії надіслали 25 тонн дитячих панчіх, схожих на обрізані дорослі колготи
  Наступний матеріал
  На материкову Україну з окупованої території АР Крим прибуло вже 2068 осіб
  Теги:
  Loading...