Дочасні вибори: заблоковано столичний Апеляційний адміністративний суд

  Заблоковано ще один суд - столичний Апеляційний адміністративний, до якого саме і звернувся Секретаріат Президента з оскарженням ухвали судді окружного адмінсуду Києва, якою призупинено дію Указу глави держави.
  Як повідомила прес-служба Вищого адміністративного суду України, кабінети голови столичного Апеляційного адмінсуду, а також його заступника блокують депутати від БЮТ. Такими діями, запевняють у прес-службі, народні обранці намагаються завадити саме розгляду скарги Секретаріату Президента на рішення Окружного адміністративного суду столиці про призупинення дії Указу глави держави щодо призначення дострокових парламентських виборів. У свою чергу, БЮТівці запевняють, що слуги Феміди перебувають під тиском і не мають права сьогодні виносити судове рішення. Про те, що в ці хвилини відбувається в Апеляційному адмінсуді, "5 каналу" повідомив БЮТівець Валерій Писаренко.

  Валерій Писаренко, народний депутат, БЮТ: "Кожні 5 хвилин телефонує голова вищого адміністративного суду і вимагає терміново розглянути справу і скасувати рішення про зупинення Указу Президента. Ми намагаємося допомогти суддям не піти на порушення Законів, і у свій вихідний день іти додому. Є п`ятиденний термін для подачі апеляційних скарг, протягом якого не може розглядатися справа. У суду вимагають порушити норми законодавства, і саме з цим ми і не погоджуємося".
  Попередній матеріал
  У Венесуелі на дві доби закрили всі "МакДональдси"
  Наступний матеріал
  Теракт у Пакистані - десятки людей загинули
  Теги:
  Loading...