Дочасні вибори: розгляд скарги Секретаріату перенесли на понеділок

  Головну перепону для старту в Україні виборчої кампанії до Парламенту - так і не прибрали. Оголошений на сьогодні розгляд скарги Секретаріату Президента України на ухвалу Окружного адміністративного суду столиці перенесли на завтра. Відповідну постанову колегія суддів винесла за клопотанням представників БЮТ.
  Ті вимагають надати оригінали матеріалів справи та ухвали Окружного адмінсуду. Водночас представник Президента у судах Руслан Кирилюк наголошує - суд має право розглянути скаргу і на підставі копій документів. Характеризуючи ухвалу Окружного адміністративного суду, Кирилюк називає її класичним випадком рейдерства. Зі свого боку представник БЮТівців, Валерій Писаренко, наголосив, що Указ Президента про дострокові вибори є протиправним.

  Михайло Межевич, суддя Апеляційного адмінсуду: "Перенести слухання у зв`язку з неотриманням суду до цього часу документів, а саме оригіналу оскарженого, а також документів, у тому числі з метою вручення надання можливості ознайомитися з апеляційною скаргою на дану ухвалу, яка надійшла від Блоку Юлії Тимошенко".
  Попередній матеріал
  У Литві відбуваються парламентські вибори
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську стартувала акція "Сфотографуйся з упівцем"
  Теги:
  Loading...