5.ua

Добкіна звільнили з-під домашнього арешту

  Печерський райсуд Києва змінив запобіжний захід для екс-голови Харківської облдержадміністрації, кандидата в президенти Михайла Добкіна з домашнього арешту на особисте зобов'язання, повідомляє

  "Суд постановив змінити підозрюваному Добкіну Михайлу Марковичу запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на особисте зобов'язання, зобов'язавши його являтися на першу вимогу слідства у встановлений час. Зобов'язання не відлучатися з міста Києва без дозволу слідства скасувати", - йдеться в рішенні, яке зачитав суддя-слідчий Руслан Козлов на засіданні суду в четвер.

  Суд також поклав на Добкіна зобов'язання повідомляти слідству про зміну місця свого проживання або роботи.

  Суддя-слідчий наголосив, що це рішення підлягає негайному виконанню після його оголошення й оскарженню не підлягає.

  Нагадаємо, Добкіна затримали в Києві 10 березня. Слідчі Генпрокуратури пред'явили йому повідомлення про підозру у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність України).

  12 березня Печерський райсуд Києва обрав М.Добкіну запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Слідчі Генпрокуратури пред'явили йому повідомлення про підозру у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 110 КК України.

  25 березня М.Добкін подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти. З огляду на це він попросив скасувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, щоб мати можливість провадити повноцінну виборчу кампанію.

  Попередній матеріал
  В Миколаєві нагороджено Мамчура і Делятинського
  Наступний матеріал
  США направляють морських піхотинців на румунську базу біля кордону України
  Теги:
  Loading...