Фото 057.ua

Добкін подав документи для реєстрації кандидатом у президенти

  Колишній голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації його кандидатом у президенти на позачергових виборах 25 травня.

  Про це повідомляє УНІАН.

  Він сказав, що зробить все, що запланував. “Ви все побачите, що я буду робити на виборах”, - сказав Добкін.

  За його словами, він має дві стратегії ведення виборчої кампанії. Одна, на випадок, якщо він до 10 травня буде обмежений у пересуванні країною, друга - повноцінна кампанія: з можливістю відвідувати регіони, зустрічатись з виборцями, брати участь у телевізійних програмах і робити все, щоб якнайбільше людей підтримали його кандидатуру на пост президента, повідомив Добкін.

  Добкін також сказав, що після того, як ЦВК зареєструє його кандидатом у президенти, він планує звернутися до апеляційного суду щодо скасування рішення про обмеження його в пересуванні країною.

  “Думаю, що коли ЦВК прийме рішення про реєстрацію мене кандидатом у президенти, після цього я буду звертатись в апеляційний суд, щоб мені відмінили всі обмеження, які пов`язані з можливістю мені пересуватись по країні, спілкуватись з виборцями і повноцінно проводити виборчу кампанію”, - сказав Добкін.

  За його словами, зараз він обмежений у свободі пересування, а отже - не має можливості повноцінно брати участь у виборчій кампанії.

  Нагадаємо, 10 березня після допиту в Генпрокуратурі Добкіна було затримано і направлено до СІЗО згідно з постановою Шевченківського райсуду Києва від 1 березня.
  Добкіну було вручено повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність України).

  20 березня Апеляційний суд Києва залишив Добкіна під домашнім арештом.

  Фото з Twitter Михайла Добкіна

  BjkB9SGIUAAb-e1

  Попередній матеріал
  Вісім народних депутатів склали присягу
  Наступний матеріал
  Міноборони: українські війська виконали своє завдання на території Криму
  Теги:
  Loading...