5.ua

До ВРУ подали уже третій законопроект щодо лікування в’язнів (оновлено) [відео]

  Іще один законопроект щодо лікування засуджених за кордоном зареєстрований у Верховній Раді. Його автор – позафракційний депутат Анжеліка Лабунська. Утім, ані пояснювальної записки, ані тексту проекту – на парламентському сайті поки що немає.

  Це вже не перша законодавча ініціатива, яка передбачає можливість лікування засуджених за межами країни. Раніше схожі документи внесли до парламенту депутати Микола Рудьковський і Сергій Міщенко. Останній наполягає, що його законопроект актуальний не лише для Юлії Тимошенко, а для усіх ув’язнених, які потребують лікування за кордоном. Водночас, поки що невідомо, коли обранці розглядатимуть ці документи – адже сьогодні вони так і не змогли визначитися із порядком денним.

  Сергій Міщенко, народний депутат, позафракційний: "Це закон не під одну особу. Щоб не було ніяких інсинуацій щодо того, що цей закон писався під Юлію Володимирівну Тимошенко. Це писалося для тих громадян, які в жахливих умовах знаходяться в наших тюрмах, які не можуть отримати відповідне медичне лікування".

  Володимир Олійник, народний депутат, Партія регіонів: "Якщо людина лікується, якщо проходить якийсь післяопераційний період - безперечно, треба зарахувати. А якщо, наприклад, йде реабілітація ну такого порядку, що денний, так званий, стаціонар: зранку - крапельниця, а після обіду - по магазинам, театрам, прес-конференціям..."

  Попередній матеріал
  Надвечір український парламент нарешті запрацював
  Наступний матеріал
  ЦВК продовжує реєструвати кандидатів до участі у перевиборах
  Теги:
  Loading...