До Києва прибули європейські міністри

  Міністри закордонних справ Франції, Німеччини та Польщі - прибули до Києва, щоби оцінити ситуацію на місці. Лоран Фабіус, Франк-Вальтер Штайнмаєр та Радослав Сікорськи зустрінуться з представниками українських уряду та опозиції.

  По обіді ж - європейські візитери повернуться до Брюсселя. Там відбудеться  екстрене засідання міністрів закордонних справ ЄС щодо України. На ньому обговорять, зокрема, адресні санкції проти українських можновладців, причетних до застосування сили проти мітингарів. Йтиметься зокрема - про заморожування активів та заборону в’їзду для відповідальних за ескалацію насильства. При цьому до списку можуть потрапити представники не лише уряду, а й опозиції.

  Франк-Вальтер Штайнмаєр, МЗС Німеччини: «Я, разом з колегами буду в Києві для переговорів з політичними лідерами та опозицією. І намагатимуся досягти найважливішого - зупинити кровопролиття, знайти шлях до політичного процесу, який в останні тижні уже почав формуватися, але перервався через надмірну кількість жертв. З Києва ми відправимося до Брюсселя, на екстрену зустріч голів МЗС Євросоюзу. Там ми обговоримо з іншими країнами ЄС, як нам разом треба реагувати на ескалацію ситуації в Україні. А щодо санкцій, безперечно, ми не лише їх обговоримо, а й можливо, ухвалимо».

  Попередній матеріал
  Християнські громади Одеси засудили дії силовиків
  Наступний матеріал
  Силовики в паніці залишають урядовий квартал
  Теги:
  Loading...