Дмитро Ярош: Мені важко буде тягатися з політичними акулами

  Лідер «Правого сектора» підтвердив, що братиме участь у президентських виборах 25 травня. Таке рішення, з його слів, ухвалила політрада організації.

  Ярош також повідомив, що структури «Правого сектора» найближчим часом об’єднаються у політичну партію. На прес-конференції для українських та іноземних журналістів він уперше з'явився публічно у костюмі та краватці, і привітався з журналістами українською, російською та англійською мовами. Ярош наголосив, що «Правий сектор» виступає проти ксенофобії та антисемітизму, і підтвердженням цього, з його слів, є те, що до складу організації входять представники різних національностей. Ярош також зазначив, що оголошення його у розшук у Росії ніяк не вплине на його діяльність.

  Дмитро Ярош, лідер «Правого сектора»: «Мені важко буде тягатися з політичними акулами, які в публічній політиці не перший рік. Але при тому всьому я думаю, що ця революція дає шанс змінити політичні еліти, привести молодь у політику. І це дуже важливо. Це буде найголовніше завдання - перезавантажити владу, показати нову якість української політики, яка би була не підкилимною, не основана там на грошах, на грошових всяких потоках. А власне справжню українську політику, не політиканство».

  Попередній матеріал
  Світ чекає від Путіна деескалації кримського конфлікту
  Наступний матеріал
  У Криму обстріляли автівку київських активістів
  Теги:
  Loading...