5.ua

Дипломати Польщі і Швеції скасували зустріч зі студентами заради Януковича

  Міністри закордонних справ Польщі та Швеції, в рамках програми співпраці з країнами Східного партнерства, сьогодні зустрінуться з Президентом України. Раніше, ця зустріч запланована не була.

  Через це Радослав Сікорський і Карл Більдт скасували спілкування зі студентами. Карл Більдт у своєму Twitter написав, що йому шкода, що зуйстріч зі студентами скасовано, але пообіцяв, що спілкування відбудеться наступного разу. 

  {source}

  <blockquote class="twitter-tweet"><p>Very sorry that we had to cancel student meeting in Kiev today. President Yanukovich instead. Next time! <a href="http://t.co/XcerDCnLvB">http://t.co/XcerDCnLvB</a></p>&mdash; Carl Bildt (@carlbildt) <a href="https://twitter.com/carlbildt/statuses/392571462869336066">October 22, 2013</a></blockquote>
  <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

  {/source}

   

  Також у графіку міністрів – спілкування з представниками української влади.

  Напередодні Більдт та Сікорський закликали Україну якнайшвидше вирішити ситуацію з екс-прем’єром Юлією Тимошенко. На засіданні чільників МЗС країн Євросоюзу у Люксембурзі вони наголосили: затягування ставить під загрозу підписання Угоди про асоціацію.

  Нагадаємо, у понеділок Україну з екстреним візитом відвідала місія Пета Кокса та Олександра Квасневського. Єврочиновники приїхали, щоб остаточно впевнитися в тому, чи виконав Київ умови для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. З-поміж них і вирішення питання Тимошенко. На початку минулого тижня мандат місії продовжили до середини листопада.

  Попередній матеріал
  Міщенко зареєстрував свій законопроект щодо лікування ув’язнених
  Наступний матеріал
  Регіонал: Янукович обіцяв не помилувати Тимошенко, а «вирішити питання»