https://www.ridus.ru

Детективи НАБУ затримали сина Авакова – ЗМІ

Сьогодні НАБУ проводило обшук в Олександра Авакова

У вівторок, 31 жовтня, після проведення обшуків детективи НАБУ затримали сина очільника МВС Арсена Авакова. Про це повідомив екс-радник міністра МВС України Ілля Ківа, передає "112 Україна".

"Зараз обшук завершено. Я знаю, що повинні його сина Олександра направити в суд. Його хочуть позбавити свободи, щоб мати можливість маніпулювати міністром і мати можливість тиску на його рішення. Олександра затримали. Наскільки мені відомо, обшук не дав ніякого результату, тому були вилучені телефони та планшети. Знаю це на 100%, тому що перебуваю на прямому зв'язку і спілкуюся", – розповів Ківа.

У мережі також з'явилося відео того, як відбувся обшук у помешканні сина Авакова в Харкові.

Як інформував 5.UA, 31 жовтня детективи НАБУ проводили обшуки у родини міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, зокрема в його сина Олександра. 

За інформацією ЗМІ, у лютому 2015 року МВС уклало договори з ТОВ "Дніпровенд" на 5 тисяч рюкзаків вартістю 14,49 млн грн та ФОП "Плигачов" на 1 тис. рюкзаків вартістю 2,1 млн грн. У червні 2015 року вийшло журналістське розслідування про те, що рюкзаки придбано через підприємства, підконтрольні Арсену Авакову. Кримінальне провадження по "рюкзаках Авакова" відкрито Генпрокуратурою в липні 2015 року, тодішній генпрокурор Шокін передав його за підслідністю військовій прокуратурі, а від квітня 2016 ГПУ передала справу НАБУ. Весною 2016 року НАБУ у рамках досудового розслідування отримало доступ до банківських рахунків компанії – постачальника тактичних рюкзаків для МВС "Дніпровенд", яку пов'язують з сином міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Не послухався": в ОРДО бойовики розстріляли авто, загинув цивільний
Наступний матеріал
Затримання Бакая в Москві – реакція Генпрокуратури
Loading...