Дещиця прокоментував візит Дуди до України

Польща підтримує Україну в її боротьбі з російською агресією, а також бачить Україну як свого партнера

Приїзд Анджея Дуди – це своєрідний жест показати, що Польща підтримує Україну в її боротьбі з російською агресією, а також підтримує на шляху до Європейського Союзу. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця.

"Президент Польщі розуміє, так само як і уряд Польщі розуміє, що нам потрібно розвивати співпрацю з Україною. Зараз приїзд президента Польщі – це своєрідний жест показати, по-перше, ми підтримуємо Україну, ми підтримуємо Україну в її боротьбі з російською агресією, ми підтримуємо Україну на її шляху до Європейського Союзу і ми бачимо Україну як свого партнера", – зазначив він.

Посол додав: "Але крім візиту президента, є ще інші кілька проектів, які абсолютно продовжують розвиватися, незважаючи на постанову цього Сейму. Дуже хороший приклад цього – це є реалізація угоди про Раду обміну молоддю між Україною і Польщею ... в нас є добра співпраця економічна і пропрацьовуємо питання будівництва інтерконектора для того, щоб постачати газ в Україну або збільшити потужності для постачання газу в Україну, чи будівництво моста енергетичного Україна-ЄС".

Попередній матеріал
Відео-інтерв'ю: Кравчук назвав головну помилку вітчизняної влади за час Незалежності
Наступний матеріал
На Донеччині окупанти вгатили по базі української техніки

Президент Польщі відвідає Україну 24 серпня

Понад 800 машин стоять у чергах на кордоні з Польщею

На кордоні з Польщею в чергах стоять понад 1,5 тисячі авто з України

Призначено нового посла Польщі в Україні

Польща відновила малий прикордонний рух з Україною

5 канал - трансляція наживо