5.ua

Дещиця у Німеччині розповів про майбутні вибори і поскаржився на Кремль

  Уряд посилює заходи безпеки на виборчих дільницях на Донеччині. Про це на спільній прес-конференції із главою МЗС Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром заявив міністр закордонних справ України Андрій Дещиця.


  За його словами – виборча кампанія на Сході обмежена через дії сепаратистів. За словами міністра, проросійських заколотників все ще підтримує Кремль. Водночас, його заяви про відведення військ від кордону в українському МЗС все ще не можуть підтвердити. У свою чергу, Штайнмаєр вкотре наголосив на важливості круглих столів єдності, що нині проходять в Україні.

  "Ми сподіваємося, що ці заяви, які були зроблені російським керівництвом про те, що будуть відведені війська з боку українського кордону, будуть не тільки заявами, а й реальними рішеннями. Хоча на цей момент ми цього підтвердити не можемо", – поскаржився український міністр.

  Натомість, його німецький колега порадів плануванню ще один круглий стіл у Миколаеві. Це гарний сигнал напередодні такої важливої для України події, як вибори – вважає пан Штайнмаєр, і вкотре наголосив: важко переоцінити вирішальність цього голосування.

  Попередній матеріал
  Рада вирішила прийняти Меморандум про мир та злагоду
  Наступний матеріал
  КПУ намагається зірвати вибори на Дніпропетровщині - Філатов