5.ua

Держохорона посилила заходи безпеки Турчинова, Яценюка і Яреми

  Управління Державної охорони (УДО) підсилило охорону голови Верховної Ради, в.о. президента Олександра Турчинова, прем'єр -міністра Арсенія Яценюка і першого віце- прем'єра Віталія Яреми. Про це 12 травня повідомляється в прес-службі УДО.


  Причина посилення заходів безпеки - інформація про можливий замах на вищіх державних керівників, - повідомив начальник Управління Держохорони Валерій Гелетей.

  "Днями Служба безпеки України інформувала нас про замахи, що готуються не тільки на кандидатів на посаду Президента, але і на представників влади (Турчинова, Яценюка , Ярему – Ред.). У цих людей вже є держохорона. З урахуванням нової інформації її підсилили", - повідомляє керівник УДО.

  Він також зазначив, що охорона цілодобова та безкоштовна.

  Крім того, Гелетей оптимістично налаштований щодо можливості проведення президентських виборів 25 травня, але вважає, що необхідно ретельно розглянути всі нюанси голосування мешканців східних регіонів і тимчасово окупованого Криму.

  Нагадаємо, що 18 квітня Турчинов доручив Управлінню держохорони забезпечити цілодобову охорону 7 кандидатів у президенти в місцях їх постійного і тимчасового перебування.
  Попередній матеріал
  Керівники силових структур прозвітують у парламенті про розслідування подій 2 травня в Одесі
  Наступний матеріал
  Позицію Москви в українському питанні не можна оцінювати за її заявами – МЗС Швеції
  Теги:
  Loading...