5.ua

Депутати з другої спроби призначили нових членів Нацради з телерадіомовлення

  Парламент призначив чотирьох членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Це – колишній народний депутат, телеведуча Ольга Герасим’юк, директор компанії "Капіталінвест" Олександр Ільяшенко, виконавчий директор "Індустріальний телевізійний комітет" Катерина Котенко, а також керівник департаменту розвитку мережі мовлення телекомпанії "1+1" Олег Черниш.


  Згідно закону, до складу Нацради входять восьмеро членів, чотирьох з них призначає парламент, іще стільки ж – Президент.

  Нагадаємо, напередодні парламентарі не змогли домовитись щодо нових кандидатур до Нацради, і провалили голосування з енергетичних питань. Тож сьогодні прем’єр Арсеній Яценюк пригрозив повним переформатуванням Верховної Ради, парламентської коаліції і уряду, якщо гілки влади не зможуть налагодити спільну роботу задля вирішення проблем в Україні. Про таке він заявив, виступаючи у парламенті. Чільник уряду також звернувся до коаліції і попросив почати консультації щодо його переформатування.

  Після такого емоційного виступу прем’єра депутати таки ухвалили у першому читанні законопроекти про запровадження надзвичайного стану в енергетиці, а також про переформатування української газотранспортної системи. Попри це, як у більшості, так і в опозиції ініціативи Кабінету міністрів розкритикували, і навіть закинули Яценюкові зверхність та повчальний тон. Він же звинуватив нардепів у популізмі.

  Попередній матеріал
  Ізраїль і Хамас можуть оголосити перемир‘я – Бі-бі-сі
  Наступний матеріал
  РНБО вирішила збивати російські літаки і вертольоти за порушення кордону
  Loading...