Депутати посварилися через угоди Януковича-Медведєва

  Ратифікувати харківські домовленості президентів Януковича-Медведєва - збирається завтра Верховна Рада. Спікер Володимир Литвин після завершення погоджувальної ради у Парламенті заявив, що це питання винесуть на розгляд. Опозиція у відповідь - звинуватила владу у зраді національних інтересів і порушенні Конституції.

  Це лаються депутати на погоджувальній раді. І це - новий формат роботи журналістів. Тепер побачити засідання наживо можуть - кілька хвилин, все решта - лише з екранів. У сусідній кімнаті зчепилися коаліція і опозиція. Парламентське кіно триває недовго: тільки-но лайка набирає обертів - кіно стає німим: звук на моніторах щезає.

  Найзавзятіші намагаються розібрати лайку під дверима.

  Опозиція звинувачує спікера: мовляв, підіграє регіоналам. Ті з п`ятниці пробралися у Раду - зайняли місця у порожній сесійній залі: тримають оборону на випадок блокування, коли дійде до ратифікації харківських угод.

  Опозиція обіцяє - ратифікації харківських угод не допустити. Вмовляють спікера не виносити питання у зал. 

  НУНСівці пропонують ще й слідчу комісію створити: вважають, президент, підписучи папери у Харкові, зчинив державну зраду. У вівторок зійдуться у залу без конкретних домовленостей: однак знають, під Радою їх надихатимуть мітингарі.

  Ольга Сніцарчук, Ілля та Максим Шинкаренко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Роковини Чорнобильської трагедії
  Наступний матеріал
  Українські дороги. Харківщина (спецрепортаж)
  Теги: