5.ua

Депутати не змогли призначити нових конституційних суддів

  Верховна Рада не змогла з першої спроби призначити жодного суддю Конституційного суду. Серед висунутих кандидатур – Микола Мельник, Володимир Стретович, Ігор Сліденко, Станіслав Шевчук і Сергій Сас.

  Утім, після голосування голова лічильної комісії Геннадій Зубков попросив визнати ці вибори такими, що не відбулися, оскільки двадцять сім бюлетенів визнані недійсними. Депутати одночасно ставили шість позначок, замість однієї, або ж не ставили жодної. Крім того, деякі парламентарії не встигли на голосування. Відтак, другу спробу голосування призначили на шістнадцяту годину.

  Геннадій Зубков, голова лічильної комісії: "Були заяви від народних депутатів, які помилилися – не поставили жодної позначки, були заяви від депутатів, які помилилися і поставили шість підряд позначок. Є заяви від суддів, які просто не встигли за час відведений для голосування. Тому просимо вважати таке голосування як таке, що не відбулося з технічних причин".

  Дмитро Шпенов, народний депутат, Партія регіонів: "Верховна Рада України має скасувати постанову, якою звільнила суддів, дозволити складу КС України".

  Олег Тягнибок, голова фракції "Свобода": "Ситуація, яка склалася з блокуванням голосування за суддів КС – це є практично саботаж, і це є кроки до розвалу територіальної цілісності й національного суверенітету держави. На 16:00 – нові вибори і не виходим звідси до того часу, доки не з’явиться п’ять нових членів КС".

  Попередній матеріал
  В Раді продають книжку про Небесну сотню
  Наступний матеріал
  Росія знову почала військові навчання біля кордонів України
  Теги:
  Loading...