5.ua

Депутати нарешті домовились і поновили роботу (оновлено)

   

  Про результат консультацій повідомив Олег Тягнибок: каже, дійшли згоди щодо скасування більшості з ухвалених 16 січня законів. Буде скасовано 9 з 12 проголосованих документів – окрім амністії, бюджету та тимчасової слідчої комісії.

  Тим часом, фракція Партії регіонів ухвалила рішення про вільне голосування щодо скасування скандальних законів. Сьогодні на порядку денному перед депутатами стояло лише одне питання – врегулювання політичної кризи та забезпечення стабільності в державі. Водночас, як наголосив представник президента у Верховній Раді, народні обранці ще не домовилися про критичне питання – амністування учасників масових акцій.

  Юрій Мірошниченко, представник президента у ВР: «Були думки щодо того, чи запроваджувати відкладальну норму, яка би пов’язувала зі звільненням державних установ, будівель владних, чи не робити так, як вимагає опозиція – це буде також вирішуватися зараз, на погоджувальній раді».

  Інна Богословська, народний депутат, позафракційна: «На сьогодні пройшла величезна тріщина по фракції Партії регіонів, була подія на фракції, яка показала, що велика кількість депутатів відмовилася підписувати будь-які заяви і голосувати з порушенням процедури за будь-які питання».  

  Попередній матеріал
  Журналістів 5-го не пустили на провладний мітинг [відео]
  Наступний матеріал
  На Майдані зраділи відставці Азарова
  Теги:
  Loading...