cxid.info

Депутати Донецької облради вимагають вивести українські війська з області

  Про це йдеться в заяві, прийнятій на черговій сесії облради 24 квітня.

   Як повідомляє видання "Остров", облрада висловила "своє крайнє обурення небажанням центральної влади в Києві погодитися із законними вимогами жителів Донбасу". Депутати підкреслили , що люди зіткнулися з "обвалом національної валюти, зростанням цін і тарифів, заморожуванням зростання зарплат, пенсій, зменшенням розмірів соціальних виплат".

  "У нинішній ситуації ми заявляємо про підтримку дій народних депутатів Партії регіонів і Комуністичної партії в парламенті, які відстоюють інтереси сходу України, відстоюють право наших виборців жити гідно, за власним вибором, а не за вказівкою з Києва", - йдеться у зверненні.

  Депутати облради підтримали рішення Надзвичайного з'їзду депутатів всіх рівнів від Донецької області , який "закликав центральну владу негайно перейти до дій, спрямованих на деескалацію конфлікту на Сході України".

  "Ми підтримуємо вимоги про негайне і беззастережне прийняття законодавчого рішення про амністію громадян, які взяли участь у протестних акціях на південному сході країни. Ми виступаємо за глибоку децентралізація влади - розширення повноважень обласних, районних та сільських рад , прямі всенародні вибори голів обласних та районних рад; формування виконкомів обласних та районних рад; розпуск обласних та районних державних адміністрацій", - йдеться у зверненні.

  Попередній матеріал
  Сьогоднішнє засідання Ради закрито, наступне відбудеться 29 квітня
  Наступний матеріал
  Одеська облрада відмовилась виконувати вимоги антимайданівців