5.ua

Депутати ВР Криму скасували рішення про заборону ВО "Свобода" [відео]

  Кримський парламент хоч і скасував своє рішення про  заборону діяльністі ВО «Свобода»  на півострові, проте й надалі цього домагатиметься через судові інстанції. Про це кореспондентам "5 каналу" заявив голова Постійної комісії з нормотворчої діяльності Костянтин Бахарєв. 

  Він додав, що позиція Президії залишається незмінною, «Свобода» повинна нести правову відповідальність за власну діяльність, що, на думку депутатів Верховної Ради Криму, цитуємо: «спрямована на насильницьке скидання легітимної влади і підривання безпеки держави», кінець цитати. Відповідне звернення до Генпрокуратури вже підготували. Нагадаємо, вранці Президія Верховної Ради автономії скасувала власне рішення про заборону діяльності Всеукраїнського об’єднання "Свобода" на території Криму. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні, скликаному терміново . Адже саме 7-го лютого збігає десятиденний термін наданий кримською прокуратурою на скасування цього рішення. Зокрема через нелегітимність даної процедури.

  Костянтин Бахарєв, голова Постійної комісії з нормотворчої діяльності, організації роботи ВР та зв’язку з громадськістю: "Наша политпозиция остается неизменной – «Свобода » должна понести правовую ответственность за свои действия, направленные на насильственное свержение легитимной власти и подрыв безопасности государства. Считаем необходимым запретить деятельность этой политической силы в установленном законом порядке".

  Сергій Савченко, заступник голови КРО ВО "Свобода: "Всі ці ухвали вельмишановної Президії ВР АРК юридично нікчемні. Тобто їхні заборони, скасування не мали й не мають жодних юридичних наслідків, тому я вдячний пану Костянтинову і Президію за безкоштовну рекламу партії «Свобода» в АРК. Завдяки їх зусиллям, я переконаний, в 2015 році наша фракція в ВР АРК буде точно.

  Юхим Фікс, депутат ВР АР Крим: "5 каналу – нет".

  Журналіст: "А почему"?

  Юхим Фікс, депутат ВР АР Крим: "Не хочу, ві врете".

  Журналіст: "Так скажите правду и ми покажем".

  Юхим Фікс, депутат ВР АР Крим: "Я знаю вашу правду. Ви очень хороший журналист, но с вами я не хочу дело иметь".

   

  Попередній матеріал
  Диверсією влади називає самооборона Майдану вибух у Будинку профспілок [відео]
  Наступний матеріал
  ВО "Батьківщина": МВС намагається залякати громадськість
  Теги:
  Loading...